Докато Ерусалим чака президентът на САЩ Доналд Тръмп да обяви дали САЩ

...
Докато Ерусалим чака президентът на САЩ Доналд Тръмп да обяви дали САЩ
Коментари Харесай

Нетаняху благодари на Тръмп, че се застъпва за Израел

Докато Ерусалим чака президентът на Съединени американски щати Доналд Тръмп да разгласи дали Съединени американски щати ще се причислят към ударите на Израел против Иран, министър председателят Бенямин Нетаняху благодари на Тръмп, че се застъпва за тях, предава The Times of Israel

" В непрекъсната връзка сме, в това число нощес - организирахме доста топъл диалог “, съобщи Нетаняху в ежедневното си видео изказване.

В него той признава, че Израел понася " доста загуби, мъчителни загуби “ в спора си с Иран.

" Но виждаме, че вътрешният фронт е мощен, хората са непоколебими и Израел е по-силен от всеки път “, акцентира той.

Израелският министър-председател  отбелязва, че и в момента  " интензивните боеве не престават в линията Газа “.

" Ще продължим, до момента в който не върнем всички вкъщи и до момента в който ХАМАС на бъде изцяло надвит “, безапелационен е Нетаняху.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР